Orkowie · Lineage II C1: Harbingers of War
Warcryer
Warcryer to klasa z Lineage II C1 (rasa: Orkowie). Pochodzi od: Orc Shaman.
Porady na ten temat: 2 — przeczytaj
Warcryer: broń, zbroja i umiejętności
- Zbroja: Ciężkie zbroje, Lekkie zbroje, Szaty.
- Różne umiejętności do nauczenia: 28, między poziomami 40 i 56.
Umiejętności według poziomu
Poziom 40
- Anti Magic Poz. 13–15 — 11000 SP każdy · pasywna. Odporność na magię rośnie.
- Boost HP Poz. 1 — 31000 SP · pasywna. Maksymalne HP rośnie.
- Boost Mana Poz. 3 — 31000 SP · pasywna. Maksymalne MP rośnie.
- Fast Spell Casting Poz. 2 — 31000 SP · pasywna. Szybkość rzucania zaklęć rośnie.
- Weapon Mastery Poz. 10–12 — 11000 SP każdy · pasywna. Siła ataku i moc magiczna rosną.
- Robe Mastery Poz. 13–15 — 11000 SP każdy · pasywna. Zwiększa obronę przy noszeniu szaty.
- Light Armor Mastery Poz. 13–15 — 11000 SP każdy · pasywna. Zwiększa obronę, szybkość ataku i tempo odnawiania MP przy noszeniu lekkiego ekwipunku.
- Heavy Armor Mastery Poz. 11–13 — 11000 SP każdy · pasywna. Zwiększa obronę, szybkość rzucania i szybkość ataku przy noszeniu ciężkiego ekwipunku.
- Hammer Crush Poz. 1–3 — 11000 SP każdy · aktywna · żywioł/cecha: Ogłuszenie. Atak, który ogłusza przeciwnika. Dostępne z bronią obuchową. Moc X. Możliwy over-hit. (Moc: 123 / 131 / 139)
- Soul Cry Poz. 5 — 31000 SP · toggle. Zwiększa siłę ataku. Stale zużywa MP.
- Chant of Fire Poz. 2 — 31000 SP · aktywna, magiczna. Tymczasowo zwiększa odporność na magię członków drużyny. Intensywność 2.
- Chant of Shielding Poz. 3 — 31000 SP · aktywna, magiczna. Tymczasowo zwiększa obronę członków drużyny. Intensywność 3.
- Venom Poz. 4 — 31000 SP · aktywna, magiczna · żywioł/cecha: Trucizna. Zatruwa. Intensywność 5.
- Chant of Life Poz. 5 — 31000 SP · aktywna, magiczna. Szybko przywraca HP członka drużyny.
- Freezing Flame Poz. 1 — 31000 SP · aktywna, magiczna · wymaga Amulet: Freezing Flame; żywioł/cecha: Ogień. Zadaje ciągłe obrażenia buchającymi płomieniami. Intensywność 5.
- Steal Essence Poz. 1 — 31000 SP · aktywna, magiczna · wymaga Amulet: Steal Essence. Pochłania HP celu. Moc 52.
- Chant of Evasion Poz. 1 — 31000 SP · aktywna, magiczna · wymaga Amulet: Chant of Evasion. Tymczasowo zwiększa unik drużyny. Intensywność 1.
Poziom 44
- Anti Magic Poz. 16–18 — 15000 SP każdy · pasywna
- Boost HP Poz. 2 — 43000 SP · pasywna
- Fast HP Recovery Poz. 2 — 43000 SP · pasywna. Tempo odnawiania HP rośnie.
- Fast Mana Recovery Poz. 3 — 43000 SP · pasywna. Tempo odnawiania MP rośnie.
- Weapon Mastery Poz. 13–15 — 15000 SP każdy · pasywna
- Robe Mastery Poz. 16–18 — 15000 SP każdy · pasywna
- Light Armor Mastery Poz. 16–18 — 15000 SP każdy · pasywna
- Heavy Armor Mastery Poz. 14–16 — 15000 SP każdy · pasywna
- Hammer Crush Poz. 4–6 — 15000 SP każdy · aktywna · żywioł/cecha: Ogłuszenie. (Moc: 148 / 157 / 166)
- Chant of Flame Poz. 2 — 43000 SP · aktywna, magiczna. Tymczasowo zwiększa szybkość magii członków drużyny. Intensywność 2.
- Chant of Battle Poz. 3 — 43000 SP · aktywna, magiczna. Tymczasowo zwiększa siłę ataku członków drużyny. Intensywność 3.
- Dreaming Spirit Poz. 3 — 43000 SP · aktywna, magiczna · żywioł/cecha: Sen. Tymczasowo usypia.
- Aura Sink Poz. 3 — 43000 SP · aktywna, magiczna. Stale zmniejsza MP przeciwnika.
- Chant of Life Poz. 6 — 43000 SP · aktywna, magiczna
- Steal Essence Poz. 2 — 43000 SP · aktywna, magiczna. Pochłania HP celu. Moc 58.
- Chant of Rage Poz. 1 — 43000 SP · aktywna, magiczna · wymaga Amulet: Chant of Rage. Tymczasowo zwiększa siłę krytyka drużyny. Intensywność 1.
Poziom 48
- Anti Magic Poz. 19–21 — 25000 SP każdy · pasywna
- Quick Recovery Poz. 3 — 75000 SP · pasywna. Czas odnowienia magii się skraca.
- Boost HP Poz. 3 — 75000 SP · pasywna
- Boost Mana Poz. 4 — 75000 SP · pasywna
- Weapon Mastery Poz. 16–18 — 25000 SP każdy · pasywna
- Robe Mastery Poz. 19–21 — 25000 SP każdy · pasywna
- Light Armor Mastery Poz. 19–21 — 25000 SP każdy · pasywna
- Heavy Armor Mastery Poz. 17–19 — 25000 SP każdy · pasywna
- Hammer Crush Poz. 7–9 — 25000 SP każdy · aktywna · żywioł/cecha: Ogłuszenie. (Moc: 175 / 185 / 196)
- Soul Cry Poz. 6 — 75000 SP · toggle
- Fear Poz. 3 — 75000 SP · aktywna, magiczna · żywioł/cecha: Obłęd. Przeraża wroga i zmusza go do ucieczki.
- Madness Poz. 3 — 75000 SP · aktywna, magiczna · żywioł/cecha: Obłęd. Dezorientuje wroga, by atakował każdego.
- Chant of Life Poz. 7 — 75000 SP · aktywna, magiczna
- Steal Essence Poz. 3 — 75000 SP · aktywna, magiczna. Pochłania HP celu. Moc 65.
- Chant of Fury Poz. 1 — 75000 SP · aktywna, magiczna · wymaga Amulet: Chant of Fury. Tymczasowo zwiększa szybkość ataku drużyny. Intensywność 1.
- Chant of Evasion Poz. 2 — 75000 SP · aktywna, magiczna. Tymczasowo zwiększa unik drużyny. Intensywność 2.
Poziom 52
- Anti Magic Poz. 22–24 — 46000 SP każdy · pasywna
- Boost HP Poz. 4 — 130000 SP · pasywna
- Fast HP Recovery Poz. 3 — 130000 SP · pasywna
- Fast Mana Recovery Poz. 4 — 130000 SP · pasywna
- Weapon Mastery Poz. 19–21 — 46000 SP każdy · pasywna
- Robe Mastery Poz. 22–24 — 46000 SP każdy · pasywna
- Light Armor Mastery Poz. 22–24 — 46000 SP każdy · pasywna
- Heavy Armor Mastery Poz. 20–22 — 46000 SP każdy · pasywna
- Hammer Crush Poz. 10–12 — 46000 SP każdy · aktywna · żywioł/cecha: Ogłuszenie. (Moc: 206 / 217 / 229)
- Chant of Fire Poz. 3 — 130000 SP · aktywna, magiczna. Tymczasowo zwiększa odporność na magię członków drużyny. Intensywność 3.
- Venom Poz. 5 — 130000 SP · aktywna, magiczna · żywioł/cecha: Trucizna. Zatruwa. Intensywność 6.
- Aura Sink Poz. 4 — 130000 SP · aktywna, magiczna
- Chant of Life Poz. 8 — 130000 SP · aktywna, magiczna
- Freezing Flame Poz. 2 — 130000 SP · aktywna, magiczna · żywioł/cecha: Ogień. Zadaje ciągłe obrażenia buchającymi płomieniami. Intensywność 6.
- Steal Essence Poz. 4 — 130000 SP · aktywna, magiczna. Pochłania HP celu. Moc 72.
- Chant of Rage Poz. 2 — 130000 SP · aktywna, magiczna. Tymczasowo zwiększa siłę krytyka drużyny. Intensywność 2.
Poziom 56
- Anti Magic Poz. 25–27 — 77000 SP każdy · pasywna
- Boost HP Poz. 5 — 240000 SP · pasywna
- Boost Mana Poz. 5 — 240000 SP · pasywna
- Fast Spell Casting Poz. 3 — 240000 SP · pasywna
- Weapon Mastery Poz. 22–24 — 77000 SP każdy · pasywna
- Robe Mastery Poz. 25–27 — 77000 SP każdy · pasywna
- Light Armor Mastery Poz. 25–27 — 77000 SP każdy · pasywna
- Heavy Armor Mastery Poz. 23–25 — 77000 SP każdy · pasywna
- Hammer Crush Poz. 13–15 — 77000 SP każdy · aktywna · żywioł/cecha: Ogłuszenie. (Moc: 241 / 253 / 266)
- Soul Cry Poz. 7 — 240000 SP · toggle
- Chant of Flame Poz. 3 — 240000 SP · aktywna, magiczna. Tymczasowo zwiększa szybkość magii członków drużyny. Intensywność 3.
- Chant of Life Poz. 9 — 240000 SP · aktywna, magiczna
- Steal Essence Poz. 5 — 240000 SP · aktywna, magiczna. Pochłania HP celu. Moc 78.
- Chant of Fury Poz. 2 — 240000 SP · aktywna, magiczna. Tymczasowo zwiększa szybkość ataku drużyny. Intensywność 2.
- Chant of Evasion Poz. 3 — 240000 SP · aktywna, magiczna. Tymczasowo zwiększa unik drużyny. Intensywność 3.
- Chant of Rage Poz. 3 — 240000 SP · aktywna, magiczna. Tymczasowo zwiększa siłę krytyka drużyny. Intensywność 3.
Porady: Warcryer
Warcryer: w czym się specjalizuje
Warcryer (Orkowie, pochodzi z Orc Shaman): specjalizuje się w tunice, lekkiej zbroi i ciężkiej zbroi; nowe skille: Hammer Crush (Poz. 40), Freezing Flame (Poz. 40), Steal Essence (Poz. 40), Chant of Evasion (Poz. 40), Chant of Rage (Poz. 44) i Chant of Fury (Poz. 48).
Warcryer: książki i amulety, które potrzebujesz
Nie są na sprzedaż (drop, wymiana lub quest): Amulet: Freezing Flame (Freezing Flame, Poz. 40): drop z Timak Orc Soldier (Poz. 42, Ivory Tower…) 0.75%; Amulet: Steal Essence (Steal Essence, Poz. 40): drop z Timak Orc Archer (Poz. 41, Ivory Tower…) 0.58%; Amulet: Chant of Evasion (Chant of Evasion, Poz. 40): drop z Timak Orc Soldier (Poz. 42, Ivory Tower…) 0.75%; Amulet: Chant of Rage (Chant of Rage, Poz. 44): drop z Timak Orc Warrior (Poz. 43, Ivory Tower…) 0.66%; Amulet: Chant of Fury (Chant of Fury, Poz. 48): drop z Timak Orc Overlord (Poz. 45, Ivory Tower…) 0.99%.
W innych kronikach
- Warcryer — Lineage II Interlude
- Warcryer — Lineage II The 1st Throne: The Kamael
- Warcryer — Lineage II The 1st Throne: Hellbound
- Warcryer — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Part 1
- Warcryer — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Part 2
- Warcryer — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Final
- Warcryer — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Epilogue
- Warcryer — Lineage II Freya
- Warcryer — Lineage II High Five
- Warcryer — Lineage II C5: Oath of Blood
- Warcryer — Lineage II C4: Scions of Destiny
- Warcryer — Lineage II C3: Rise of Darkness
- Warcryer — Lineage II C2: Age of Splendor
Najczęstsze pytania: Warcryer
Jaką zbroję nosi Warcryer?
Zbroja: Ciężkie zbroje, Lekkie zbroje, Szaty.
Dane i grafiki w tej wiki pochodzą z samej gry Lineage II. Lineage II, NCSOFT oraz wszystkie nazwy, teksty, grafiki i dane z gry są zastrzeżonymi znakami towarowymi i własnością NCSOFT Corporation. L2Sanctum to projekt fanowski, niepowiązany z NCSOFT ani przez nią niesponsorowany czy popierany. Nazwy są po angielsku, jak w kliencie gry.