Bestie · Lineage II C3: Rise of Darkness
Cave Maiden (Poz. 59)
Cave Maiden to potwór z Lineage II C3 na poziomie 59 (rodzina: Bestie). Ma 4 666 HP i daje 4 177 EXP oraz 1 428 SP. Jest agresywny: atakuje od razu, gdy cię zobaczy. Lokacja: Hardin's Academy, Antharas' Lair.
Dane
Agresywny
- HP
- 4666
- MP
- 1956
- EXP
- 4177
- SP
- 1428
- Zasięg agresji
- 1000
Walka
- P.Atk
- 1602
- M.Atk
- 652
- P.Def
- 533
- M.Def
- 479
- Celność
- 96
- Unik
- 34
- Krytyk
- 44
- Szybk. ataku
- 278
- Broń
- Sword
- Zasięg
- 60
- Prędkość (chód/bieg)
- 77 / 132
- Szybk. rzucania
- 333
Jak polować na Cave Maiden
- Wyrównana obrona (P.Def 144% i M.Def 160% średniej jego poziomu): sprawdzi się każdy rodzaj obrażeń.
- Agresywny: atakuje, gdy tylko podejdziesz na 1 000 jednostek.
- Mało doświadczenia jak na jego HP: 0,9 EXP za punkt HP (lepiej tylko niż 33% potworów na jego poziomie).
- Potwory o podobnym poziomie w tej samej strefie: Bloody Queen (Poz. 60), Cave Keeper (Poz. 58), Death Wave (Poz. 62), Cave Beast (Poz. 61), Drake (Poz. 57).
Gdzie jest Cave Maiden na mapie
Łup z Cave Maiden
- Adena: szansa 70% na 585–1 171; średnio 615 za zabicie.
- Najbardziej prawdopodobny drop: Iron Ore (10,25%), Steel (1,02%), Guardian's Gloves Design (0,427%), Avadon Boots Design (0,427%).
- Najbardziej prawdopodobny spoil: Blue Wolf Leather Armor Texture (2,35%), Doom Plate Armor Temper (2,05%).
- Receptury, które może dać: Recipe: Demon's Sword (0,016%).
- Umiejętności
Drop
| Przedmiot | Szansa | Ilość | Typ |
|---|---|---|---|
| Adena | 70% | 585–1171 | Waluta |
| Iron Ore | 10.248% | 1–3 | Materiał |
| Steel | 1.0248% | 1–3 | Materiał |
| Guardian's Gloves Design | 0.4267% | 1 | Materiał |
| Avadon Boots Design | 0.4267% | 1 | Materiał |
| Chain Gloves of Silence Design | 0.4267% | 1 | Materiał |
| Zubei's Gauntlet Part | 0.4267% | 1 | Materiał |
| Boots of Blessing Design | 0.4267% | 1 | Materiał |
| Gloves of Blessing Pattern | 0.4267% | 1 | Materiał |
| Guardian's Boots Fabric | 0.4267% | 1 | Materiał |
| Boots of Silence Fabric | 0.4267% | 1 | Materiał |
| Zubei's Boots Design | 0.4267% | 1 | Materiał |
| Avadon Gloves Part | 0.4267% | 1 | Materiał |
| Adamantite Nugget | 0.4099% | 1–3 | Materiał |
| Recipe: Demon's Sword | 0.0156% | 1 | Recipe |
| Avadon Gloves B | 0.0032% | 1 | Rękawice |
| Zubei's Boots B | 0.0032% | 1 | Buty |
| Boots of Silence B | 0.0032% | 1 | Buty |
| Guardian's Boots B | 0.0032% | 1 | Buty |
| Boots of Blessing B | 0.0032% | 1 | Buty |
| Gloves of Blessing B | 0.0032% | 1 | Rękawice |
| Avadon Boots B | 0.0032% | 1 | Buty |
| Guardian's Gloves B | 0.0032% | 1 | Rękawice |
| Chain Gloves of Silence B | 0.0032% | 1 | Rękawice |
| Zubei's Gauntlets B | 0.0032% | 1 | Rękawice |
Spoil
| Przedmiot | Szansa | Ilość | Typ |
|---|---|---|---|
| Blue Wolf Leather Armor Texture | 2.3521% | 1 | Materiał |
| Doom Plate Armor Temper | 2.0517% | 1 | Materiał |
W innych kronikach
- Cave Maiden — Lineage II Interlude
- Cave Maiden — Lineage II The 1st Throne: The Kamael
- Cave Maiden — Lineage II The 1st Throne: Hellbound
- Cave Maiden — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Part 1
- Cave Maiden — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Part 2
- Cave Maiden — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Final
- Cave Maiden — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Epilogue
- Cave Maiden — Lineage II Freya
- Cave Maiden — Lineage II High Five
- Cave Maiden — Lineage II C5: Oath of Blood
- Cave Maiden — Lineage II C4: Scions of Destiny
- Cave Maiden — Lineage II C2: Age of Splendor
- Cave Maiden — Lineage II C1: Harbingers of War
Najczęstsze pytania: Cave Maiden
Gdzie jest Cave Maiden?
Znajduje się w: Antharas' Lair, Hardin's Academy. W pobliżu: Hunters Village.
Jaki poziom ma Cave Maiden?
Poziom: 59. Agresywny: atakuje, gdy tylko podejdziesz na 1 000 jednostek.
Jak pokonać Cave Maiden?
Wyrównana obrona (P.Def 144% i M.Def 160% średniej jego poziomu): sprawdzi się każdy rodzaj obrażeń.
Co wypada z Cave Maiden?
Adena: szansa 70% na 585–1 171; średnio 615 za zabicie. Najbardziej prawdopodobny drop: Iron Ore (10,25%), Steel (1,02%), Guardian's Gloves Design (0,427%), Avadon Boots Design (0,427%). Najbardziej prawdopodobny spoil: Blue Wolf Leather Armor Texture (2,35%), Doom Plate Armor Temper (2,05%).
Dane i grafiki w tej wiki pochodzą z samej gry Lineage II. Lineage II, NCSOFT oraz wszystkie nazwy, teksty, grafiki i dane z gry są zastrzeżonymi znakami towarowymi i własnością NCSOFT Corporation. L2Sanctum to projekt fanowski, niepowiązany z NCSOFT ani przez nią niesponsorowany czy popierany. Nazwy są po angielsku, jak w kliencie gry.