Bestie · Lineage II C2: Age of Splendor
Cave Maiden (Poz. 59)
Cave Maiden to potwór z Lineage II C2 na poziomie 59 (rodzina: Bestie). Ma 2 971 HP i daje 167 088 EXP oraz 28 560 SP. Jest agresywny: atakuje od razu, gdy cię zobaczy. Lokacja: Hardin's Academy, Antharas' Lair.
Dane
Agresywny
- HP
- 2971
- MP
- 1117
- EXP
- 167088
- SP
- 28560
- Zasięg agresji
- 1000
Walka
- P.Atk
- 902
- M.Atk
- 453
- P.Def
- 359
- M.Def
- 292
- Celność
- 96
- Unik
- 34
- Krytyk
- 44
- Szybk. ataku
- 278
- Broń
- Fist
- Zasięg
- 40
- Prędkość (chód/bieg)
- 77 / 132
- Szybk. rzucania
- 333
Jak polować na Cave Maiden
- Wyrównana obrona (P.Def 97% i M.Def 97% średniej jego poziomu): sprawdzi się każdy rodzaj obrażeń.
- Agresywny: atakuje, gdy tylko podejdziesz na 1 000 jednostek.
- Przeciętne doświadczenie jak na jego poziom: 56,24 EXP za punkt HP (lepiej niż 50% potworów na jego poziomie).
- Potwory o podobnym poziomie w tej samej strefie: Cave Keeper (Poz. 58), Death Wave (Poz. 62), Cave Beast (Poz. 61), Bloody Queen (Poz. 60), Drake (Poz. 57).
Gdzie jest Cave Maiden na mapie
Łup z Cave Maiden
- Adena: szansa 70% na 146 250–292 750; średnio 153 650 za zabicie.
- Najbardziej prawdopodobny drop: Iron Ore (17,52%), Zubei's Gauntlet Part (1,99%), Chain Gloves of Silence Design (1,99%), Avadon Boots Design (1,99%).
- Najbardziej prawdopodobny spoil: Blue Wolf Leather Armor Texture (70,56%), Doom Plate Armor Temper (61,55%).
- Receptury, które może dać: Recipe: Demon's Sword (0,027%).
- Umiejętności
Drop
| Przedmiot | Szansa | Ilość | Typ |
|---|---|---|---|
| Adena | 70% | 146250–292750 | Waluta |
| Iron Ore | 17.5204% | 1–3 | Materiał |
| Zubei's Gauntlet Part | 1.9853% | 1 | Materiał |
| Chain Gloves of Silence Design | 1.9853% | 1 | Materiał |
| Avadon Boots Design | 1.9853% | 1 | Materiał |
| Guardian's Gloves Design | 1.9853% | 1 | Materiał |
| Boots of Blessing Design | 1.9853% | 1 | Materiał |
| Gloves of Blessing Pattern | 1.9853% | 1 | Materiał |
| Guardian's Boots Fabric | 1.9853% | 1 | Materiał |
| Boots of Silence Fabric | 1.9853% | 1 | Materiał |
| Zubei's Boots Design | 1.9853% | 1 | Materiał |
| Avadon Gloves Part | 1.9853% | 1 | Materiał |
| Steel | 1.752% | 1–3 | Materiał |
| Adamantite Nugget | 0.7008% | 1–3 | Materiał |
| Recipe: Demon's Sword | 0.0267% | 1 | Przedmiot |
| Avadon Gloves B | 0.0147% | 1 | Rękawice |
| Zubei's Boots B | 0.0147% | 1 | Buty |
| Boots of Silence B | 0.0147% | 1 | Buty |
| Guardian's Boots B | 0.0147% | 1 | Buty |
| Boots of Blessing B | 0.0147% | 1 | Buty |
| Gloves of Blessing B | 0.0147% | 1 | Rękawice |
| Avadon Boots B | 0.0147% | 1 | Buty |
| Guardian's Gloves B | 0.0147% | 1 | Rękawice |
| Chain Gloves of Silence B | 0.0147% | 1 | Rękawice |
| Zubei's Gauntlets B | 0.0147% | 1 | Rękawice |
Spoil
| Przedmiot | Szansa | Ilość | Typ |
|---|---|---|---|
| Blue Wolf Leather Armor Texture | 70.563% | 1 | Materiał |
| Doom Plate Armor Temper | 61.551% | 1 | Materiał |
W innych kronikach
- Cave Maiden — Lineage II Interlude
- Cave Maiden — Lineage II The 1st Throne: The Kamael
- Cave Maiden — Lineage II The 1st Throne: Hellbound
- Cave Maiden — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Part 1
- Cave Maiden — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Part 2
- Cave Maiden — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Final
- Cave Maiden — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Epilogue
- Cave Maiden — Lineage II Freya
- Cave Maiden — Lineage II High Five
- Cave Maiden — Lineage II C5: Oath of Blood
- Cave Maiden — Lineage II C4: Scions of Destiny
- Cave Maiden — Lineage II C3: Rise of Darkness
- Cave Maiden — Lineage II C1: Harbingers of War
Najczęstsze pytania: Cave Maiden
Gdzie jest Cave Maiden?
Znajduje się w: Antharas' Lair, Hardin's Academy. W pobliżu: Hunters Village.
Jaki poziom ma Cave Maiden?
Poziom: 59. Agresywny: atakuje, gdy tylko podejdziesz na 1 000 jednostek.
Jak pokonać Cave Maiden?
Wyrównana obrona (P.Def 97% i M.Def 97% średniej jego poziomu): sprawdzi się każdy rodzaj obrażeń.
Co wypada z Cave Maiden?
Adena: szansa 70% na 146 250–292 750; średnio 153 650 za zabicie. Najbardziej prawdopodobny drop: Iron Ore (17,52%), Zubei's Gauntlet Part (1,99%), Chain Gloves of Silence Design (1,99%), Avadon Boots Design (1,99%). Najbardziej prawdopodobny spoil: Blue Wolf Leather Armor Texture (70,56%), Doom Plate Armor Temper (61,55%).
Dane i grafiki w tej wiki pochodzą z samej gry Lineage II. Lineage II, NCSOFT oraz wszystkie nazwy, teksty, grafiki i dane z gry są zastrzeżonymi znakami towarowymi i własnością NCSOFT Corporation. L2Sanctum to projekt fanowski, niepowiązany z NCSOFT ani przez nią niesponsorowany czy popierany. Nazwy są po angielsku, jak w kliencie gry.