Επιθετική μαγεία και debuffs · Lineage II Interlude
Vampiric Claw
Το Vampiric Claw είναι δεξιότητα του Lineage II Interlude (ενεργή, μαγική).
Κοινά δεδομένα (όλα τα επίπεδα enchant)
- Εμβέλεια
- 900
- Ενεργή εμβέλεια
- 1400
- Χρόνος casting (δ)
- 4
- Αναμονή μετά το casting (δ)
- 0
- Επαναχρησιμοποίηση (δ)
- 12
- Στόχος
- enemy
- Περιοχή
- single
- Ιδιότητα
- Unholy
- Χρήση στην Olympiad
- Ναι
- Εφέ
- I Hp Drain (108, 40)
Vampiric Claw: τα βασικά
- Το μαθαίνουν: Necromancer, Spellhowler.
- Επίπεδα: 28.
- Κόστος MP: 60 στο πρώτο επίπεδο και 123 στο τελευταίο.
- Επαναχρησιμοποίηση: 12 δ. Χρόνος casting: 4 δ. Εμβέλεια: 900.
- Διαδρομές enchant: 2.
Περιγραφή του παιχνιδιού
Απορροφά HP. Δύναμη X.
- Κλάσεις που τη χρησιμοποιούν
| Επ. | Ισχύς | MP / HP | SP | Απαιτεί |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 49 | 60 / 0 | 16000 | Spellbook: Vampiric Claw |
| 2 | 52 | 63 / 0 | 16000 | |
| 3 | 55 | 67 / 0 | 18000 | |
| 4 | 58 | 70 / 0 | 18000 | |
| 5 | 61 | 74 / 0 | 27000 | |
| 6 | 65 | 78 / 0 | 27000 | |
| 7 | 68 | 82 / 0 | 39000 | |
| 8 | 72 | 85 / 0 | 39000 | |
| 9 | 75 | 89 / 0 | 42000 | |
| 10 | 78 | 93 / 0 | 42000 | |
| 11 | 80 | 94 / 0 | 44000 | |
| 12 | 82 | 97 / 0 | 44000 | |
| 13 | 84 | 98 / 0 | 65000 | |
| 14 | 85 | 100 / 0 | 65000 | |
| 15 | 87 | 102 / 0 | 80000 | |
| 16 | 89 | 104 / 0 | 80000 | |
| 17 | 90 | 105 / 0 | 100000 | |
| 18 | 92 | 107 / 0 | 100000 | |
| 19 | 94 | 109 / 0 | 130000 | |
| 20 | 96 | 110 / 0 | 130000 | |
| 21 | 97 | 112 / 0 | 170000 | |
| 22 | 99 | 114 / 0 | 170000 | |
| 23 | 100 | 115 / 0 | 190000 | |
| 24 | 102 | 117 / 0 | 190000 | |
| 25 | 104 | 119 / 0 | 310000 | |
| 26 | 105 | 120 / 0 | 310000 | |
| 27 | 107 | 122 / 0 | 410000 | |
| 28 | 108 | 123 / 0 | 410000 |
Διαδρομές enchant
- Ισχύς (+1 → +30): Απορροφά το HP του εχθρού. Ενίσχυση ισχύος: η ισχύς αυξάνεται. Ισχύς X. MP / HP: 123 / 0.
| +N | Ισχύς |
|---|---|
| +1 | 109 |
| +2 | 109 |
| +3 | 110 |
| +4 | 111 |
| +5 | 111 |
| +6 | 112 |
| +7 | 113 |
| +8 | 113 |
| +9 | 114 |
| +10 | 115 |
| +11 | 115 |
| +12 | 116 |
| +13 | 116 |
| +14 | 117 |
| +15 | 118 |
| +16 | 118 |
| +17 | 119 |
| +18 | 120 |
| +19 | 120 |
| +20 | 121 |
| +21 | 122 |
| +22 | 122 |
| +23 | 123 |
| +24 | 124 |
| +25 | 124 |
| +26 | 125 |
| +27 | 125 |
| +28 | 126 |
| +29 | 127 |
| +30 | 127 |
- Κόστος (+1 → +29): Απορροφά HP. Δύναμη X.
| +N | Ισχύς | MP / HP |
|---|---|---|
| +1 | 49 | 121 / 0 |
| +2 | 52 | 118 / 0 |
| +3 | 55 | 117 / 0 |
| +4 | 58 | 116 / 0 |
| +5 | 61 | 113 / 0 |
| +6 | 65 | 112 / 0 |
| +7 | 68 | 111 / 0 |
| +8 | 72 | 108 / 0 |
| +9 | 75 | 107 / 0 |
| +10 | 78 | 106 / 0 |
| +11 | 80 | 105 / 0 |
| +12 | 82 | 102 / 0 |
| +13 | 84 | 101 / 0 |
| +14 | 85 | 100 / 0 |
| +15 | 87 | 97 / 0 |
| +16 | 89 | 96 / 0 |
| +17 | 90 | 95 / 0 |
| +18 | 92 | 92 / 0 |
| +19 | 94 | 91 / 0 |
| +20 | 96 | 90 / 0 |
| +21 | 97 | 88 / 0 |
| +22 | 99 | 86 / 0 |
| +23 | 100 | 85 / 0 |
| +24 | 102 | 83 / 0 |
| +25 | 104 | 81 / 0 |
| +26 | 105 | 80 / 0 |
| +27 | 107 | 78 / 0 |
| +28 | 108 | 76 / 0 |
| +29 | 49 | 75 / 0 |
Σε άλλα chronicles
- Vampiric Claw — Lineage II The 1st Throne: The Kamael
- Vampiric Claw — Lineage II The 1st Throne: Hellbound
- Vampiric Claw — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Part 1
- Vampiric Claw — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Part 2
- Vampiric Claw — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Final
- Vampiric Claw — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Epilogue
- Vampiric Claw — Lineage II Freya
- Vampiric Claw — Lineage II High Five
- Vampiric Claw — Lineage II C5: Oath of Blood
- Vampiric Claw — Lineage II C4: Scions of Destiny
- Vampiric Claw — Lineage II C3: Rise of Darkness
- Vampiric Claw — Lineage II C2: Age of Splendor
- Vampiric Claw — Lineage II C1: Harbingers of War
Συχνές ερωτήσεις: Vampiric Claw
Ποιες κλάσεις μαθαίνουν το Vampiric Claw;
Το μαθαίνουν: Necromancer, Spellhowler.
Πόσο MP ξοδεύει το Vampiric Claw;
Κόστος MP: 60 στο πρώτο επίπεδο και 123 στο τελευταίο.
Τα δεδομένα και οι εικόνες αυτού του wiki προέρχονται από το ίδιο το παιχνίδι Lineage II. Το Lineage II, η NCSOFT και όλα τα ονόματα, κείμενα, εικόνες και δεδομένα του παιχνιδιού είναι σήματα κατατεθέντα και ιδιοκτησία της NCSOFT Corporation. Το L2Sanctum είναι project θαυμαστών χωρίς σχέση, χορηγία ή έγκριση από τη NCSOFT. Τα ονόματα είναι στα αγγλικά, όπως στο πρόγραμμα του παιχνιδιού.