Φυσικές δεξιότητες · Lineage II C5: Oath of Blood
Sting
Το Sting είναι δεξιότητα του Lineage II C5 (ενεργή, φυσική).
Κοινά δεδομένα (όλα τα επίπεδα enchant)
- Εμβέλεια
- 40
- Ενεργή εμβέλεια
- 400
- Χρόνος casting (δ)
- 1.08
- Αναμονή μετά το casting (δ)
- 0.72
- Επαναχρησιμοποίηση (δ)
- 11
- Διάρκεια (δ)
- 20
- Επίπεδο εφέ
- 8
- Τύπος εφέ
- bleeding
- Βασική πιθανότητα
- 50
- Bonus ανά επίπεδο
- 1
- Αντίσταση με
- con
- Στόχος
- enemy
- Περιοχή
- single
- Ιδιότητα
- Bleed
- Debuff
- Ναι
- Συνθήκη
- equip_weapon, sword, dagger, dual
- Χρήση στην Olympiad
- Ναι
Sting: τα βασικά
- Το μαθαίνουν: Assasin, Palus Knight, Abyss Walker, Bladedancer, Phantom Ranger, Shillien Knight.
- Επίπεδα: 49.
- Κόστος MP: 23 στο πρώτο επίπεδο και 83 στο τελευταίο.
- Επαναχρησιμοποίηση: 11 δ. Χρόνος casting: 1,08 δ. Εμβέλεια: 40.
- Διαδρομές enchant: 1.
Περιγραφή του παιχνιδιού
Προκαλεί τραύμα στοχεύοντας σε αδύναμο σημείο. Προκαλεί σοβαρό τραύμα που κάνει τον εχθρό να αιμορραγεί στιγμιαία. Για αυτή τη δεξιότητα απαιτείται εξοπλισμένο ξίφος, στιλέτο ή όπλο διπλών ξιφών. Δυνατό over-hit. Δύναμη X. Εφέ X.
Κλάσεις που τη χρησιμοποιούν
| Επ. | Ισχύς | Επίδραση | MP / HP | SP |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 41 | 3 | 23 / 0 | 1700 |
| 2 | 44 | 3 | 24 / 0 | 1700 |
| 3 | 48 | 3 | 25 / 0 | 1700 |
| 4 | 55 | 3 | 27 / 0 | 2900 |
| 5 | 59 | 3 | 29 / 0 | 2900 |
| 6 | 64 | 3 | 30 / 0 | 2900 |
| 7 | 73 | 4 | 31 / 0 | 4800 |
| 8 | 79 | 4 | 31 / 0 | 4800 |
| 9 | 84 | 4 | 33 / 0 | 4800 |
| 10 | 96 | 4 | 35 / 0 | 7400 |
| 11 | 102 | 4 | 36 / 0 | 7400 |
| 12 | 109 | 4 | 37 / 0 | 7400 |
| 13 | 123 | 4 | 40 / 0 | 9300 |
| 14 | 131 | 4 | 41 / 0 | 9300 |
| 15 | 139 | 5 | 43 / 0 | 9300 |
| 16 | 148 | 5 | 43 / 0 | 9600 |
| 17 | 157 | 5 | 44 / 0 | 9600 |
| 18 | 166 | 5 | 45 / 0 | 9600 |
| 19 | 175 | 5 | 47 / 0 | 13000 |
| 20 | 185 | 5 | 48 / 0 | 13000 |
| 21 | 196 | 5 | 49 / 0 | 13000 |
| 22 | 206 | 5 | 51 / 0 | 20000 |
| 23 | 217 | 5 | 52 / 0 | 20000 |
| 24 | 229 | 5 | 54 / 0 | 20000 |
| 25 | 241 | 6 | 55 / 0 | 31000 |
| 26 | 253 | 6 | 55 / 0 | 31000 |
| 27 | 266 | 6 | 56 / 0 | 31000 |
| 28 | 279 | 6 | 58 / 0 | 39000 |
| 29 | 292 | 6 | 59 / 0 | 39000 |
| 30 | 306 | 6 | 61 / 0 | 39000 |
| 31 | 320 | 6 | 62 / 0 | 42000 |
| 32 | 334 | 6 | 63 / 0 | 42000 |
| 33 | 349 | 6 | 65 / 0 | 42000 |
| 34 | 364 | 6 | 66 / 0 | 91000 |
| 35 | 379 | 7 | 68 / 0 | 91000 |
| 36 | 395 | 7 | 68 / 0 | 130000 |
| 37 | 410 | 7 | 69 / 0 | 130000 |
| 38 | 426 | 7 | 70 / 0 | 150000 |
| 39 | 443 | 7 | 72 / 0 | 150000 |
| 40 | 459 | 7 | 73 / 0 | 180000 |
| 41 | 475 | 7 | 74 / 0 | 180000 |
| 42 | 492 | 7 | 75 / 0 | 230000 |
| 43 | 509 | 7 | 77 / 0 | 230000 |
| 44 | 526 | 7 | 78 / 0 | 290000 |
| 45 | 542 | 8 | 79 / 0 | 290000 |
| 46 | 559 | 8 | 80 / 0 | 350000 |
| 47 | 576 | 8 | 81 / 0 | 350000 |
| 48 | 593 | 8 | 82 / 0 | 680000 |
| 49 | 609 | 8 | 83 / 0 | 680000 |
Διαδρομές enchant
- Πιθανότητα (+1 → +29): Προκαλεί ζημιά στα ζωτικά σημεία του εχθρού, προκαλώντας άμεση απώλεια αίματος. Για αυτή τη δεξιότητα απαιτείται εξοπλισμένο ξίφος, στιλέτο ή δίχειρο όπλο. Είναι δυνατό το over-hit. Ενίσχυση πιθανότητας: το ποσοστό επιτυχίας της δεξιότητας αυξάνεται. Ισχύς 1218. Επίδραση 8. MP / HP: 83 / 0.
| +N | Επ. 76 | Επ. 77 | Επ. 78 | Επ. 79 | Επ. 80 |
|---|---|---|---|---|---|
| +1 | 82% | 92% | 97% | 97% | 97% |
| +2 | 80% | 90% | 95% | 95% | 95% |
| +3 | 78% | 88% | 93% | 93% | 93% |
| +4 | 40% | 82% | 92% | 92% | 92% |
| +5 | 30% | 80% | 90% | 90% | 20% |
| +7 | 14% | 40% | 82% | 82% | 82% |
| +8 | 10% | 30% | 80% | 80% | 80% |
| +9 | 6% | 20% | 78% | 78% | 78% |
| +10 | 2% | 14% | 40% | 40% | 40% |
| +11 | 2% | 10% | 30% | 30% | 30% |
| +12 | 2% | 6% | 20% | 20% | 20% |
| +13 | 1% | 2% | 14% | 14% | 14% |
| +14 | 1% | 2% | 10% | 10% | 10% |
| +15 | 1% | 2% | 6% | 6% | 6% |
| +16 | 1% | 1% | 2% | 2% | 2% |
| +17 | 1% | 1% | 2% | 2% | 2% |
| +18 | 1% | 1% | 2% | 2% | 2% |
| +19 | 1% | 1% | 1% | 1% | 1% |
| +20 | 1% | 1% | 1% | 1% | 1% |
| +21 | 1% | 1% | 1% | 1% | 1% |
| +22 | 1% | 1% | 1% | 1% | 1% |
| +23 | 1% | 1% | 1% | 1% | 1% |
| +24 | 1% | 1% | 1% | 1% | |
| +25 | 1% | 1% | 1% | 1% | |
| +26 | 1% | 1% | 1% | 1% | |
| +27 | 1% | 1% | 1% | ||
| +28 | 1% | 1% | 1% | ||
| +29 | 1% | 1% | 1% | ||
| +30 |
Σε άλλα chronicles
- Sting — Lineage II Interlude
- Sting — Lineage II The 1st Throne: The Kamael
- Sting — Lineage II The 1st Throne: Hellbound
- Sting — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Part 1
- Sting — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Part 2
- Sting — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Final
- Sting — Lineage II The 2nd Throne: Gracia Epilogue
- Sting — Lineage II Freya
- Sting — Lineage II High Five
- Sting — Lineage II C4: Scions of Destiny
- Sting — Lineage II C3: Rise of Darkness
- Sting — Lineage II C2: Age of Splendor
- Sting — Lineage II C1: Harbingers of War
Συχνές ερωτήσεις: Sting
Ποιες κλάσεις μαθαίνουν το Sting;
Το μαθαίνουν: Assasin, Palus Knight, Abyss Walker, Bladedancer, Phantom Ranger, Shillien Knight.
Πόσο MP ξοδεύει το Sting;
Κόστος MP: 23 στο πρώτο επίπεδο και 83 στο τελευταίο.
Τα δεδομένα και οι εικόνες αυτού του wiki προέρχονται από το ίδιο το παιχνίδι Lineage II. Το Lineage II, η NCSOFT και όλα τα ονόματα, κείμενα, εικόνες και δεδομένα του παιχνιδιού είναι σήματα κατατεθέντα και ιδιοκτησία της NCSOFT Corporation. Το L2Sanctum είναι project θαυμαστών χωρίς σχέση, χορηγία ή έγκριση από τη NCSOFT. Τα ονόματα είναι στα αγγλικά, όπως στο πρόγραμμα του παιχνιδιού.